Rescue Team

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-26 21:17:07

Barkoz
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-26
Liczba postów: 3
AndroidChrome 56.0.2924.87

Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Z dniem 25.02.2017 zostaje otwarty nabór do Akademii Policyjnej. Podania należy pisać według wzoru. Po odpowiedzi Nawiasy należy usuwać. Rekrutacja zostanie zamknięta w piątek 03.03.2017 o godzinie 17:00.
Życzę powodzenia!



Nick:
Wiek:
Serial:
Coś o sobie (min. 5 zdań):
Wiedza na temat Policji (0-10):
Dlaczego ty? (min. 3 zdania):
Doświadczenie:
Czy posiadasz TS3?:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:

Offline

#2 2017-02-26 21:24:13

MrPrStrike
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-26
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick: MrPrStrike
Wiek: 14lat
Serial: dam jak wejde na serwer ( jak zdejmą hasło)
Coś o sobie (min. 5 zdań): Jestem miły, pomocny i chętnie pomagam innym
Wiedza na temat Policji (0-10): 7
Dlaczego ty? (min. 3 zdania): no nwm może dla tego że znam dobrze RP
Doświadczenie: bardzo dobre
Czy posiadasz TS3?:tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak

Ostatnio edytowany przez MrPrStrike (2017-02-26 21:26:43)

Offline

#3 2017-02-26 21:25:29

Tygrysek
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-26
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick: Tygrysek
Wiek: 16
Serial:83183ED0803C1893589A93A3BF29F392
Coś o sobie (min. 5 zdań): Lubie pomagać .Jestem miły,Uprzejmy. lubię grać w gry komputerowe.Od dziecka interesuje sie policją.
Wiedza na temat Policji (0-10): 9/10
Dlaczego ty? (min. 3 zdania): Ponieważ zawsze interesowała mnie praca policji.Lubie pracować w policji. Napewno był pomagał ludziom. lubię pomagać
Doświadczenie: dobre [dblpt])
Czy posiadasz TS3?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Ostatnio edytowany przez Tygrysek (2017-02-26 21:26:15)

Offline

#4 2017-02-26 21:25:57

Bacca
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-26
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 43.0.2442.991

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick: Bacca
Wiek: 15 (16 w kwietniu)
Serial: B615FFF79AC0148222BC30CACA8E3C42
Coś o sobie (min. 5 zdań): Jestem Bartek rocznik 01'. Chodzę do 3 gimby i zapewne ją zdam. Po tym zamierzam iść do technikum. Lubie grać w gry, interesuje się okrętami podwodnymi i snajperkami bolt-action. Mieszkam w Warszawie.
Wiedza na temat Policji (0-10): Jakoś 6/10 może więcej
Dlaczego ty? (min. 3 zdania): Bo chce xD pozatym szybko się ucze wiec wiedza na temat PD mi szybko wzrosnie. Umiem dobrze prowadzić auta więc nadał bym się do jednostki pościgowej. Umiem dobrze odgrywać RP więc się nie zawiedziecie
Doświadczenie: Jakieś jest, szybko się ucze.
Czy posiadasz TS3?: Ta
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Ta

Offline

#5 2017-02-26 21:58:03

BarteG
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-26
Liczba postów: 1
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick:BarteG*
Wiek:15 lat
Serial:E6CBE0C301E7C887BEB2BEE6812B18F2
Coś o sobie (min. 5 zdań):Mam na imię Bartek i mam 15 lat.Interesuje się piłką nożną oraz grami video.W przyszłości planuję zostać policjantem ruchu drogowego.Jestem osobą uprzejmą,miłą i kulturalną czasami także wrażliwą.Chodzę do 1 klasy liceum w Radzyniu Podlaskim.Bardzo dużo ćwiczę aby zostać najlepszym ze szkoły.Codzieńnie uczęszczam do siłowni w Radzyniu Podlaskim.Tam spędzam ok. 2-3 godziny na Trening.Nie lubię cwaniakowania.Jestem punktualny.Jak zaczynam jakąś sprawę to staram się ją zakończyć.Jestem osobą także bystrą oraz wzrokowcem.Szybko zapamiętuję  to co mam zapamiętać.Mam brata który ma na imię Kamil i ma 22 lata.Interesuje się on piłką nożną oraz pogotowiem.Aktualnie pracuje jako kurier ponieważ chce się dorobić na nowe mieszkanie.Ma on dziewczynę która ma 21 lat i jest bardzo bystrą dziewczyną która się szybko uczy.Nosi imię Patrycja.Bardzo ją lubię za to ,że jest ze mną w trudnych chwilach.
Wiedza na temat Policji (0-10): 10/10
Dlaczego ty? (min. 3 zdania): Chcę zostać policjantem od dziecka.Bardzo dużo oglądam Uwaga Pirat na TVN TURBO.Lubię też uczyć się i brać udział w pościgach.
Doświadczenie: 10/10
Czy posiadasz TS3?:Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak

Wiadomość dodana po 23 min 22 s:
@EDIT,Do 2 klasy gimnazjum sory za błąd [dblpt](

Offline

#6 2017-02-27 00:01:24

PieselDragon
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-26
Liczba postów: 1
AndroidChrome 55.0.2883.91

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick:PieselDragon
Wiek:12
Serial:Pisze na telefonie
Coś o sobie (min. 5 zdań):Jestem Marcel mam 12lat mieszkam w Poznaniu.Teraz napisz o moich zainteresowaniach Gry,Programowanie służby mundurowe.W mta gram od 3lat najpierw zacząłem grac na serwerach play a pozniej rpg i rp.Bardzo lubie odgrywac RP wiec najczęściej gram we frakcjach porządkowych na serwerach ROLE-PLAY.Interesuje sie służbami Mundurowymi takimi jak POLICJA I STRAŻ na różnych serwerach bylem w takich frakcjach.
Wiedza na temat Policji (0-10):9
Dlaczego ty? (min. 3 zdania):Poniewaz jestem bardzo mila osoba ktora nie lubi kłótni.Dlatego tez ze bardzo lubie Policje na większości serwerów na ktorych grałem zawsze próbuje dolaczyc do Policji.Posiadam duza wiedze na temat policji.
Doświadczenie:Na serwerach RP w LSPD i na serwerach RPG w SAPD
Czy posiadasz TS3?:Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak

Offline

#7 2017-02-27 00:23:22

Matrix97pl
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-26
Liczba postów: 5
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick:matrix97pl
Wiek:13
Serial:nie wiem co to
Coś o sobie:hej nazywam sie Mateusz mam 13lat. Lubie policje a moją pasją są służby ratownicze czyli np policja. Pochodze ze szczecina. Jestem sympatyczny i miły nie wyzywam. Jestem ogarnięty i jestem zapoznany z tym tematem.
Wiedza na temat policji:9-10
Dlaczego ty:zależy mi na tej frakcji bo np : macie fajne radiowozy znam teryfikator znam wykroczenia.policja jest moją pasją od małego. Policji ufam bo wiem że moge. A nich liczyć.
Doświadczenie: dobre
Czy posiadasz TS3: tak oraz facebooka i skype
Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak

Pozdrawiam

Offline

#8 2017-02-27 01:26:27

DeYwid
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-27
Liczba postów: 2
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick: DeYwid
Wiek: 13 lat
Serial:
Coś o sobie (min. 5 zdań): Mam na imię Dawid. Mam 13 lat. Mieszkam w Częstochowie gdzie chodzę do gimnazjum. Moje zainteresowania to muzyka , służby mundurowe i komunikacja miejska. Muzyką interesuje się już 3 lata. Głównie słucham rapu i trochę Reggae.  Służbami mundurowymi interesuję się od dzieciństwa. Bardzo lubię obserwować działania tych jednostek. Moje ulubione służby to itd (Inspekcja Transportu Drogowego) i PSP.
Wiedza na temat Policji (0-10): 7
Dlaczego ty? (min. 3 zdania): Jesem dużym fanatykiem policji. Bardzo lubię tą frakcje i chętnie bym spróbował sił na tym serwerze. Myślę że będę dobrze reprezentował frakcje.
Doświadczenie: dobre
Czy posiadasz TS3?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Offline

#9 2017-02-27 07:49:41

Sprit18
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-26
Liczba postów: 2
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick: Sprit18
Wiek: 15 lat
Serial:
Coś o sobie (min. 5 zdań): Mam na imię Antoni. Mam 15 lat. Mieszkam w małym mieście o nazwie Iłż.Moje zainteresowania to jazda na rowerze w terenie, służby mundurowe i komunikacja miejska. Każdą rowerową w terenie interesuje się już od dziecka. Służbami mundurowymi interesuję się od dzieciństwa. Bardzo lubię obserwować działania tych jednostek. Moje ulubione służby to itd (Policja pogotowie i PSP i OSP).
Wiedza na temat Policji (0-10): 10
Dlaczego ty? (min. 3 zdania): Jesem dużym fanatykiem policji. Bardzo lubię tą frakcje i chętnie bym spróbował sił na tym serwerze. Myślę że będę dobrze reprezentował frakcje jestem uważny i poważny.
Doświadczenie: dobre
Czy posiadasz TS3?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Raportuj Cytuj Cytuj selektywnie
Strony: 1Odpowiedz
Forum » Komenda Główna Policji Las Venturas » Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Wiadomość dodana po 4 h 39 min 43 s:
Nick: Sprit18
Wiek: 15 lat
Serial:
Coś o sobie (min. 5 zdań): Mam na imię Antoni. Mam 15 lat. Mieszkam w małym mieście o nazwie Iłż.Moje zainteresowania to jazda na rowerze w terenie, służby mundurowe i komunikacja miejska. Każdą rowerową w terenie interesuje się już od dziecka. Służbami mundurowymi interesuję się od dzieciństwa. Bardzo lubię obserwować działania tych jednostek. Moje ulubione służby to itd (Policja pogotowie i PSP i OSP).
Wiedza na temat Policji (0-10): 10
Dlaczego ty? (min. 3 zdania): Jesem dużym fanatykiem policji. Bardzo lubię tą frakcje i chętnie bym spróbował sił na tym serwerze. Myślę że będę dobrze reprezentował frakcje jestem uważny i poważny.
Doświadczenie: dobre
Czy posiadasz TS3?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Raportuj Cytuj Cytuj selektywnie
Strony: 1Odpowiedz
Forum » Komenda Główna Policji Las Venturas » Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Offline

#10 2017-02-27 17:00:25

Patrykos007
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-27
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 40.0.2308.81

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick: Patrykos007
Wiek: 15 lat.
Serial: 19F313AE1A218D5309B05453606483A1
Coś o sobie (min. 5 zdań): Nazywam się Patryk, mam 15 lat, pochodzę z woj. Mazowieckiego, uczęszczam do drugiej gimnazjum o profilu integracyjnym. Na co dzień jestem człowiekiem spokojnym nie wdającym się w żadne konflikty, staram się nie trzymać żadnej ze stron oraz przyznawać rację jednej jak i drugiej stronie. Interesuję się Motoryzacją, Muzyką, Informatyką. Jeśli ktoś mnie obrazi nie obrażam się ani nie chowam urazy, staram się z tą osobą rozmawiać oraz wyjaśnić z jakiego powodu mnie obraził. Łatwo nawiązuje nowe kontakty chociaż muszę przyznać jestem dosyć nieśmiały. Myślę, że jak dostanę się do Policji to poszerzę swoje informacje mam nadzieję że dacie mi się wykazać nie pożałujecie.
Wiedza na temat Policji (0-10): 9/10
Dlaczego ty? (min. 3 zdania): Ponieważ byłem w Policji na różnych serwerach. Umiem zabezpieczać ruch w razie jakiegoś wypadku, eventu itp. Jak bym się dostał do Policji to bym poszerzył swoją wiedzę na temat Służb Mundurowych. Rozumiem zasady RP i to bardzo dobrze co jest bardzo przydatne na serwerach.
Doświadczenie: Umiem odgrywać RP. [9/10]
Czy posiadasz TS3?: Tak posiadam.
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Też posiadam.

Offline

#11 2017-02-27 18:49:25

bartimazi
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-26
Liczba postów: 2
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick: Bartimazi
Wiek: 14 lat
Serial: AA773BD34F2911CCE2F1099039EA9C03
Coś o sobie: Cześć! Jestem Bartosz. Mam 14 lat i mieszkam w Rzeszowie. Interesuję się służbami mundurowymi, sportem i informatyką. Jestem miły, spokojny i odpowiedzialny. Szybko przyzwyczajam się do nowego otoczenia i szybko poznaję nowych przyjaciół. Umiem odgrywać RP. W GTA San Andreas gram od prawie czterech lat. Umiem jeździć pojazdami w MTA, przy dużych prędkościach, co przyda się w pościgach. W przyszłości planuję zostać policjantem w Wydziale Ruchu Drogowego.
Wiedza na temat Policji: 8,5
Dlaczego ty? : Mam doświadczenie w służbach mundurowych. ( Pogotowie Ratunkowe na Emergen** Stor*** , LSPD na .De*******) Umiem odgrywać RP, czuje się w tym dobrze. Znam się na rzeczy. Umiem przeprowadzić kontrolę drogową, odegrać akcję antyterrorystyczną. Mapę San Andreas znam na 5+. Umiem udzielić Pierwszej Pomocy. Perfekcyjnie opanowałem komunikaty radiowe.
Doświadczenie: LSPD na .De*******
Czy posiadasz TS3?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Ostatnio edytowany przez bartimazi (2017-02-27 18:54:26)

Offline

#12 2017-02-27 19:50:46

Anczeej
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-27
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick: Anczeej
Wiek: 17
Serial:
Coś o sobie (min. 5 zdań): A więc tak mam na imię Andrzej mam 17 lat Chodzę do liceum Pochodzę z poznania. Na co dzień gram w klubie sporotwym Posnania Oraz gram w piłkę Ręczna i nożna. Moimi Zainteresowaniami jest Mechanika oraz Policja. przygodę z gta i sampem zacząłem około 10 lat temu wcześniej Grałem na róznych serwerach.
Wiedza na temat Policji (0-10): 8/10
Dlaczego ty? (min. 3 zdania): Dlaczego ja hmm Jestem Odpowiedzialnym Prawie Pełnoletnim Chłopakiem Kiedyś Już służyłem w policji na innym serwerze rp. Jestem osobą Podporządkowaną Wykonuje rzetelnie Powierzone mi zadania.
jestem osobą która szybko Dogaduje się w nowym towarzystwie oraz Wychowaną i można powierzać mi ważne zadnia
Doświadczenie: Doświadczenie Prawidłowo które nabyłem do aż dziś Jest z Serwera z domieszką Rp ale był to jednak bardzo wymagający serwer i sądzę ze poradzę sobie na tym serwerze [sred])
Czy posiadasz TS3?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Offline

#13 2017-02-27 22:10:34

fifol1232
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-26
Liczba postów: 3
WindowsFirefox 52.0

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick:fifol132
Wiek:12
Serial:6ECCAB7D8FBFA830BB8194890BEBC6A2
Coś o sobie (min. 5 zdań):Nazywam się Sebastian Chodzę do klasy 5 . Interesuje się  służbami ratowniczymi od 3 miesięcy . Jestem  koleżeński i miły .Najbardziej lubię lekcję  informatyki .Lubię grać w gry komputerowe .
Wiedza na temat Policji (0-10):7
Dlaczego ty? (min. 3 zdania):Jestem trochę ogarnięty w temacie Policji .
Doświadczenie:Średnie
Czy posiadasz TS3?:tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak

Offline

#14 2017-02-27 22:19:30

NaczeLTM
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-27
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Podanie do Policji - NaczeLTM




Nick: NaczeLTM

Wiek: 12,5 lat.

Serial: 7A6C40EA71B85F181ABD7D3069F5B8E4

Coś o sobie (min. 5 zdań): Nazywam się Paweł mam 12,5 lat. Interesuje się służbami ratunkowymi oraz porządkowymi. Jestem miłym, przyjacielskim i pełnym radości oraz humoru chłopakiem, trudno jest mnie wyprowadzić z równowagi, nie obwiniam wszystkich za jedną osobę. Nie lubię kłamać ani brzydko żartować, moim celem na przyszłość jest zdobyć pracę Prawnika lub Ratownika Medycznego - zależy jak czas pokaże. Lubię sobie czasem mile pożartować, porozmawiać z kolegami lub pograć w różnego rodzaju gry, które uczą życia (np. RolePlay/RPG na MTA, SAMP itd). Co mnie skłoniło do napisania podania na policjanta w tej frakcji? - Jest wiele powodów, jednym powodem między innymi, którego nie mogę pominąć są umiejętności. Podczas mojej gry wielo, wielo letniej w Multi Theft Auto nauczyłem się wielu bardzo potrzebnych rzeczy do gry jako policjant. Myślę, że potrafię się opanować w tej dziedzinie na tyle dobrze, że potrafiłbym poprowadzić tą frakcję.  Zdobyłem również na tamtej platformie doświadczenie dotyczące straży pożarnej, również dosyć bogatą.

Wiedza na temat Policji (0-10): 9

Dlaczego ty? (min. 3 zdania): Chcę, ponieważ mam na to odpowiednie kwalifikacje. Co prawda, nie byłem w Policji na zbyt wielu serwerach, ale zawsze może przyjść na to pora. Byłem jednak policjantem na jednym, dosyć znanym nam RPG, będąc tam poznałem wiele funkcji policji. Wiem, że poradziłbym sobie nawet w tych najtrudniejszych chwilach, potrafiłbym pomagać rozwiązać konflikty pomiędzy pracownikami na tych niższych stopniach, jak i tych na wyższych stopniach. Wiem, że będę mógł się wykazać na tym stanowisku umiejętnościami. Miałbym zasady, którymi każdy by się kierował ku wyższej randze. Podczas mojego wieloletniego stażu w Multi Theft Auto nabrałem doświadczenia w tej dziedzinie.

Doświadczenie: Nie mam zbyt dużego, ale byłem na jednym popularnym serwerze w policji.

Czy posiadasz TS3?: Tak, posiadam

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam

Pozdrawiam,
NaczeLTM

Offline

#15 2017-02-28 10:41:25

DeYwid
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-27
Liczba postów: 2
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

DeYwid napisał/a:

Nick: DeYwid
Wiek: 13 lat
Serial: D1282783DF812427BCD7686F336410A2
Coś o sobie (min. 5 zdań): Mam na imię Dawid. Mam 13 lat. Mieszkam w Częstochowie gdzie chodzę do gimnazjum. Moje zainteresowania to muzyka , służby mundurowe i komunikacja miejska. Muzyką interesuje się już 3 lata. Głównie słucham rapu i trochę Reggae.  Służbami mundurowymi interesuję się od dzieciństwa. Bardzo lubię obserwować działania tych jednostek. Moje ulubione służby to itd (Inspekcja Transportu Drogowego) i PSP.
Wiedza na temat Policji (0-10): 7
Dlaczego ty? (min. 3 zdania): Jesem dużym fanatykiem policji. Bardzo lubię tą frakcje i chętnie bym spróbował sił na tym serwerze. Myślę że będę dobrze reprezentował frakcje.
Doświadczenie: dobre
Czy posiadasz TS3?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Offline

#16 2017-02-28 13:44:48

CarmelTube19
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-28
Liczba postów: 1
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick: CarmelTube19
Wiek:15
Serial: A15250CD466688005ED50022694FB6F4
Coś o sobie (min. 5 zdań): Cześć mam na imię Kacper. Interesuję się służbami ratunkowymi. Należę do MDP. Interesuję się Sportem oraz Informatyką.
Wiedza na temat Policji (0-10): 8
Dlaczego ty? (min. 3 zdania): Ponieważ poświęcam dużo czasu na grę oraz byłem liderem SAPD na 2 serwerach. Chciał bym spróbować sił na Rescue Team.
Doświadczenie: Średnie
Czy posiadasz TS3?: TAK
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: TAK

Wiadomość dodana po 3 h 37 min 12 s:

CarmelTube19 napisał/a:

Nick: CarmelTube19
Wiek:14
Serial: A15250CD466688005ED50022694FB6F4
Coś o sobie (min. 5 zdań): Cześć mam na imię Kacper. Interesuję się służbami ratunkowymi. Należę do MDP. Interesuję się Sportem oraz Informatyką.
Wiedza na temat Policji (0-10): 8
Dlaczego ty? (min. 3 zdania): Ponieważ poświęcam dużo czasu na grę oraz byłem liderem SAPD na 2 serwerach. Chciał bym spróbować sił na Rescue Team.
Doświadczenie: Średnie
Czy posiadasz TS3?: TAK
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: TAK

Offline

#17 2017-03-01 18:31:33

damiankoz
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-01
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick: damiankoz
Wiek: 14
Serial: 9A44A9F4FF5C24AFABA10097BB923E03
Coś o sobie (min. 5 zdań): Mam na imie Damian chodze do 1klasy gimnazjum.  Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich czarnych włosach . Mam niebieskie oczy. Zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje,gdy ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby.gram często w mta i też zawsze rekrutuje na innych serwerach do SAPD ponieważ jest ona moją najulubieńszą pracą i zawsze gdy jest to możliwe rekrutuje na innych serwerach Do SAPD jestem spokojny zazwyczaj nerwowy jeśli ktoś mnie bardzo wkurzy lubię grać jako SAPD. Wiedza na temat Policji (0-10):8,5
Dlaczego ty? (min. 3 zdania)::Ponieważ podoba mi się ta praca a szczególnie gdy łapie się złodzieji i pomaga innym ludzią bardzo uwielbiam tą prace i na innych serwerach jako policjant sprawowałem się bardzo dobrze i jestem doświadczony w tej roli policjanta.Mój wujek pracuje w policji antynarkotykowej i kiedyś przyjechał do mnie na służbie i odrazu spodobała mi się ta praca.Gram na serwerach mta bardzo dobrze strzelam z broni.Dlaczego funkcjonariusz?: ponieważ lubię wykonywać ten zawód i gdy skończę szkołę będe napewno policjantem. Lubie pomagać innym bronić przed innymi i strzelać do złodzieji np uciekinierów (oczywiśćie w mta :V. W dniu oczywiście dużo przesiaduje przed komputerem grając cały czas w mta.
Doświadczenie: Duże
Czy posiadasz TS3?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak

Pozdrawiam Damian i prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Ostatnio edytowany przez damiankoz (2017-03-01 18:32:44)

Offline

#18 2017-03-02 19:49:58

Bartek
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-02
Liczba postów: 5
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Nick:Bartek
Wiek:16 lat
Serial:Zbędny,podam potem.
Coś o sobie (min. 5 zdań):Mam na imię Bartek i mam 16 lat.Interesuję się piłką nożną,grami video i Policją.W przyszłości planuję zostać policjantem.Jestem wysokim,dobrze zbudowanym chłopakiem o krótkich ciemnego blond koloru włosach.Mam brązowe oczy.Kiedy zaczynam jakąś sprawę to zawsze chcę ją zakończyć.Jestem osobą punktualną i wrażliwą.Moją punktualność cechuje to ,że stawiam się na każdych spotkaniach o wyznaczonej godzinie.Lubie grać często w gry typu MTA,GTA,Assasin Creed ((czy jakoś tak)) ,Emergency 4 itd.Nie toleruję obrazy wobec mej osoby.
Wiedza na temat Policji (0-10):10
Dlaczego ty? (min. 3 zdania):Zasługuję na tą posadę,ponieważ wiem jaka to jest ogromna odpowiedzialność.Witam bardzo serdecznie zgromadzonych tutaj co czytają moje podanie.Moją prośbę motywuję tym ,że jestem bardzo przystosowany do tego zawodu.Interesuję się Policją od dziecka.Pamiętam,jak miałem 10 lat ,mój Tato zabrał mnie do swojej pracy na jeden dzień.On też pracuje jako policjant.Wiele się nauczyłem.Gdy pojechaliśmy na patrol , to akurat był pościg.Kierowca uciekł podczas kontroli rutynowej.Dlaczego? Jego dokumenty były sfałszowane.Nie miał żadnych prawa jazdy.Nie ma ze mną żadnych problemów.Wiem co i gdzie ma trafić na swoje miejsce.Szybko się uczę.W przyszłości planuję zostać policjantem ruchu drogowego.Planuje także pilnować porządku w ulicach.Często obserwuję ,jacy są kierowcy naszej Polski.Wyprzedzają nawet jak z przeciwka jest blisko auto i wyprzedzający wpada do rowu i trzeba mu pomóc.To już jest u mnie Standart.Jestem wzrokowcem,szybko się uczę.Bardzo dobrze sobie radzę w nie których sytuacjach.Jestem osobą otwartą z poczuciem humoru, jak zaczynam jakąś sprawę zawsze dążę do tego, aby ją zakończyć. Jestem cierpliwy, pomocny, nie jestem egoistyczny. Nie lubię cwaniakowania i „krętaczy”. Szanuję inne osoby i traktuję każdego równo.  Jestem też szczery i bezpośredni.  Próbuję nie wdawać się w żadne kłótnie, jeżeli już to staram rozwiązać sprawę spokojnie. Nie lubię podlizywania się, jestem punktualny.  Z charakteru jestem wiecznie spokojną osobą , lecz czasem szaloną , staram się nie unosić z byle powodu. Lubię słuchać dobrej muzyki. Nie boję się zmian. Lubię pracować w grupie. Lubię bardzo grać w piłkę nożną oraz jeździć z ludźmi na wypady rowerowe. Policja jest moją pasją, z której nie zrezygnuję nigdy.
Doświadczenie:Duże
Czy posiadasz TS3?:TAK
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:TAK

Offline

#19 2017-03-02 21:17:02

patryczek
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-26
Liczba postów: 11
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja do Akademii Policyjnej

Zamykam rekrutację do Akademii Policji. Wyniki niedługo !

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nfd - pompateam - asynoteum - classicrpg - aleinor